„Šiauliai“ FIBA turnyre pralaimėjo penktą kartą iš eilės

FIBA Europos taurės turnyro pirmo etapo J grupės penkto turo rungtynėse Šiaulių „Šiauliai“ išvykoje susitiko su Nikosijos „Apoel“ komanda iš Kipro. Šiauliečiai nusileido priešininkams rezultatu 65:76 (12:11, 12:26, 20:22, 17:21) ir patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės.

T. Vinicko (DELFI.lt) nuotr.

Po neblogo pirmo kėlinio (12:11), šiauliečiai antro ketvirčio pradžioje pražiopsojo varžovų spurtą 0:11 ir 10 min. atkarpą pralaimėjo jau 12:26. Po trijų kėlinių „Apoel“ krepšininkų pranašumas jau nekėlė abejonių (44:59). Tiesa, lemiamame ketvirtyje svečiai iš Lietuvos dar bandė sugrąžinti intrigą (48:59, 60:70), bet galutinę pergalę 11 taškų skirtumu šventė aikštės šeimininkai 76:65.

Šiaulių gretose išsiskyrė dvigubą dublį atlikęs Martynas Echodas – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Pirmo rato dvikovą Šiauliuose taip pat laimėjo Kipro atstovai 84:75.