„Žalgirio“ klubas Eurolygoje šventė antrąją pergalę

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos septintojo turo rungtynėse trečiadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 87:75 (20:20, 29:17, 20:14, 18:24) nugalėjo Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (Turkija) komandą ir iškovojo antrąją pergalę.

E. Ovčarenko (15min.lt) nuotr.

Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo lygus (20:20), o antrajame kėlinyje aikštėje dominavo „Žalgirio“ krepšininkai, kurie įgijo 12 taškų persvarą (49:37). Po trečiojo kėlinio žalgiriečiai pirmavo jau 69:51. Paskutinėmis rungtynių minutėmis svečiai kiek sumažino atsilikimą, bet „Žalgiris“ šventė užtikrintą pergalę.

„Žalgiriui“ (2 pergalės/5 pralaimėjimai) 24 taškus pelnė Brockas Motumas, 16 – Leo Westermannas, po 9 – Kevinas Pangosas, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas.

Stambulo ekipoje (1/6) 15 taškų surinko Sinanas Guleras, 12 – Blake`as Schilbas, po 11 – Emiras Preldžičius ir Justinas Dentmonas.

Kauno klubas laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33-21.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais penktadienį išvykoje su nugalėtojos titulą ginančia Maskvos CSKA (Rusija) komanda.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.