„Neptūno“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją Čempionų lygoje

Krepšinio Čempionų lygos varžybų penktojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 68:63 (14:21, 18:19, 15:14, 21:9) nugalėjo Salonikų PAOK (Graikija) komandą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.
K. Bakūno (DELFI.lt) nuotr.

Klaipėdiečiai įpusėjus rungtynėms atsiliko 32:40. Po trečiojo kėlinio šeimininkai vis dar turėjo 7 taškų deficitą (47:54). „Neptūnas“ puikiai sužaidė ketvirtąjį kėlinį, kurį laimėjo 21:9, ir iškovojo pergalę.

Klaipėdos ekipai 14 taškų pelnė Jerai Grantas, 10 – Martynas Mažeika, 9 – Jimmy Baronas.

Salonikų komandoje (2 pergalės/3 pralaimėjimai) 13 taškų surinko Darrylas Bryantas, 11 – Keithas Clantonas.

Be pralaimėjimų žengiantis Klaipėdos klubas (5/0) išliko grupės lyderiu.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais lapkričio 22 dieną svečiuose su Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) ekipa, kuriai atstovauja Edgaras Želionis.