„Juventus“ krepšininkai nesunkiai nugalėjo „Cibona“ ekipą

Krepšinio Čempionų lygos varžybų penktojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Utenos „Juventus“ komanda namuose 104:82 (27:18, 26:17, 35:27, 16:20) nugalėjo Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) ekipą.

BNS nuotr.
BNS nuotr.

Uteniškiai po dviejų kėlinių pirmavo 53:35, o po trijų – 88:62. Trečiąjį kėlinį užbaigė tikslus „Juventus“ gynėjo Dovio Bičkauskio tritaškis iš savo aikštės pusės. Per paskutines 10 min. atsipalaidavę uteniškiai leido varžovams kiek sumažinti atsilikimą.

„Juventus“ (4 pergalės/1 pralaimėjimas) komandai 20 taškų pelnė Aaronas Bestas, 19 – Jamaras Diggsas, 17 – Vytautas Šulskis, 13 – Vaidas Čepukaitis, 12 – Valdas Vasylius, po 10 – Spenceris Parker) ir Ovidijus Galdikas.

„Cibona“ (1/4) klube 27 taškus surinko Scottie Reynoldsas, 16 – Željko Šakičius, 14 – Andrija Čoričius.

Uteniškiai pataikė 13 tritaškių iš 31 (41,9 proc.) ir atliko 29 rezultatyvius perdavimus (varžovai – 18).

Kitas rungtynes „Juventus“ komanda žais lapkričio 23 dieną išvykoje su Baro „Mornar“ (Juodkalnija) ekipa.