„Nevėžio“ ekipa BBL čempionate iškovojo trečiąją pergalę

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate antradienį Kėdainių „Nevėžio“ komanda namuose 71:65 (28:19, 17:15, 15:12, 11:19) nugalėjo Jūrmalos „Jūrmala-Fenikss“ (Latvija) ekipą.
„Nevėžio“ / „Facebook“ nuotr.

Kėdainių ekipa įpusėjus rungtynėms pirmavo 45:34, po trijų kėlinių – 60:46. Nors ketvirtajame kėlinuke svečiai buvo priartėję iki 5 taškų (55:60), „Nevėžio“ krepšininkai išsaugojo teigiamą rezultatą iki mačo pabaigos.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Paulius Petrilevičius, 12 – Karolis Petrukonis, po 10 – Ignas Vaitkus ir Deividas Kumelis.

Latvijos komandoje 16 taškų surinko Ugis Pinetė, 15 – Edmundas Elksnis, 10 – Jekabas Rozitis.

„Nevėžis“ (3 pergalės/2 pralaimėjimai) grupėje pakilo į pirmąją vietą, o „Jūrmala-Fenikss“ (1/3) ekipa yra penkta.