Pasaulio čempionato atranka: G. Bale`o įvartis ir italų bei ispanų pergalės

Šeštadienio vakarą sužaistos devynerios D, G ir I grupių pasaulio čempionato Europos atrankos rungtynės. Įspūdingas pergales šventė Italijos ir Ispanijos rinktinės.

G grupė

Italijos rinktinė 4:0 sutriuškino Lichtenšteiną. Jau vienuoliktąją minutę italus į priekį išvedė Andrea Belotti. Vos už minutės svečių pranašumą padvigubino Ciro Immobile.

Pirmajame kėlinyje taip pat spėjo pasižymėti Antonio Candreva ir antrą įvartį įmušęs A. Belotti.

Ispanijos rinktinė 4:0 namuose palaužė Makedoniją. Pirmajame kėlinyje skaudžiai suklydo makedonų gynėjas Darko Velkoskis, kuris bandydamas apsiginti galva pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Antrajame kėlinyje ispanų pranašumą įtvirtino Vitolo, o rungtynių pabaigoje makedonus pribaigė Nacho Monrealio ir Aritzo Adurizo įvarčiai.

Ispanai šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio puolėjo Diego Costos.

Albanija – Izraelis 0:3

18` E. Zahavi [0:1]

66` D. Einbinderis [0:2]

84` E. Ataras [0:3]

D grupė

Velsas namuose 1:1 nepalaužė Serbijos.

Pirmąjį rungtynių įvartį 33-ąją minutę įmušė Garethas Bale`as. Tai buvo jau ketvirtasis puolėjo įvartis per ketverias rungtynes.

Rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Aleksandaras Mitrovičius.