Čempionų lygos pusfinaliuose – „Real“ ir „Borussia“

Europos futbolo Čempionų lygos varžybų atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Madrido „Real“ (Ispanija) komanda antradienį svečiuose 2:3 (1:0) pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) futbolininkams, tačiau pateko į pusfinalį.
EPA-ELTA nuotr.

Pirmąsias rungtynes „Real“ namuose laimėjo 3:0.

Antradienį 7-ąją rungtynių minutę Cristiano Ronaldo išvedė svečius į priekį 1:0. Po to tris įvarčius pelnė „Galatasaray“ futbolininkai: 57-ąją min. pasižymėjo Emmanuelis Eboue, 70-ąją min. – Wesley Sneijderis, o 72-ąją min. Didier Drogba. Jau per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.) rezultatą sušvelnino C. Ronaldo.

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) namuose 3:2 (1:1) įveikė „Malaga“ (Ispanija) futbolininkus ir po 15 metų pertraukos pateko į pusfinalį.

Pirmosios rungtynės Malagoje baigėsi lygiosiomis 0:0.

Antradienį 25-ąją min. Joaquinas išvedė „Malaga“ ekipą į priekį 1:0. 40-ąją min. rezultatą išlygino Robertas Lewandowskis. Po Eliseu įvarčio 82-ąją min. svečiai pirmavo 2:1. Jau per teisėjo pridėtą laiką „Borussia“ futbolininkai įmušė du įvarčius – pasižymėjo Marco Reusas (90+1 min.) ir Felipe Santana (90+3 min.).