Koja kojon kovojusiam „Žalgiriui“ teko pripažinti „Barcelona“ pranašumą

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį Barselonoje patyrė jau penktą Eurolygos pralaimėjimą šiame sezone. Nors statistika skamba žiauriai, „Žalgiris“ visų rungtynių metu neleido atsipalaiduoti „Barcelona“ ekipai ir pažabojo mirtiną priešą Tyrese`ą Rice`ą. Visgi asmeninius rekordus gerinę Šarūno Jasikevičiaus vyrai 86:92 krito Katalonijoje.
E. Ovčarenko (15min.lt) nuotr.

Š. Jasikevičius kur nuvyksta, ten būna pasitinkamas aplodismentais. Taip jis buvo sutiktas ir puikiai pažįstamoje Barselonoje. Tačiau „Barcelona“ krepšininkai nebuvo tokie svetingi ir rungtynes pradėjo užtikrintai. Susigriebę žalgiriečiai po pirmojo kėlinio atsiliko keturiais taškais.

Antrajame kėlinyje tęsėsi įtemptas žaidimas. Startiniame penkete po 29 (!) rungtynių iš eilės Edgarą Ulanovą pakeitęs Renaldas Seibutis puikiai vykdė savo užduotį – persekiojo T. Rice`ą, kuris per 20 minučių pelnė vos du taškus. Tai leido antrojo kėlinio pabaigoje „Žalgiriui“ persverti rezultatą. Tiesa, neilgam – Brado Olesono tritaškis kėlinio pabaigoje lėmė, kad „Barcelona“ prieš antrąją rungtynių dalį buvo vienu tašku priekyje.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ buvo jau paleidęs „Barcelona“, tačiau stebuklingas Luko Lekavičiaus metimas ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki penkių taškų.

Ketvirtajame kėlinyje įsibėgėjęs T. Rice`as darė vis daugiau žalos svečiams, o Paulius Jankūnas gavo penktą pražangą likus žaisti šešias minutes. Galiausiai intrigos nebeliko – pergalė buvo „Barcelona“ kišenėje.