„Žalgirio“ futbolininkai pralaimėjo Bresto „Dinamo“ klubui

Lietuvos futbolo čempionas Vilniaus „Žalgiris“ draugiškose rungtynėse ketvirtadienį išvykoje 1:2 (1:1) nusileido Bresto „Dinamo“ (Baltarusija) futbolininkams.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Žalgiris“ jau pirmomis susitikimo minutėmis po žaibiškos Sauliaus Mikoliūno ir Elivelto atakos išsiveržė į priekį, bet pirmo kėlinio viduryje šeimininkai rezultatą išlygino, o baigiantis rungtynėms pelnė ir pergalingą įvartį.

Į Brestą atvyko net 20 „Žalgirio“ žaidėjų, o aikštėje nepasirodė tik rungtynių dieną sunegalavęs Jonas Skinderis.

Bresto „Junost“ stadione vykusias draugiškas rungtynes stebėjo keli šimtai vietos futbolo mėgėjų, o tvarką prižiūrėjo gausios vietos milicijos pajėgos. Po rungtynių žalgiriečiai spėjo ne tik papietauti, bet ir pasveikino su 33-iuoju gimtadieniu komandos gynėją Marių Žaliūką.

Ketvirtadienį vakare „Žalgiris“ iš Bresto išskrido į Vilnių. Iki sezono pabaigos žalgiriečiams dar liko dvejos rungtynės. A lygos 32-ojo turo susitikimas su Kauno „Stumbru“ vyks lapkričio 18 dieną „Sportimos“ manieže.