Vimbldonas: E. Gulbis pirmajame rate nugalėjo 7-ąją pasaulio raketę

Pirmadienį prasidėjusio Vimbldono teniso turnyro pirmajame rate 87 vietą pasaulio reitinge užimantis latvis Ernestas Gulbis 7:6 (7-5), 7:6 (7-4), 7:6 (7-4) įveikė septintąją pasaulio raketę čeką Tomašą Berdychą.
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 2 val. 34 min.

Latvijos tenisininkas antrajame rate susitiks su lenku Jerzy Janowiczu (136-oji pasaulio raketė).

Pirmoji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis serbas Novakas Džokovičius po 1 val. 38 min. trukusios kovos 6:3, 6:3, 6:1 nugalėjo ispaną Juaną Carlosą Ferrero (38).

Pirmąjį barjerą įveikė ir trečioji pasaulio raketė šveicaras Rogeris Federeris. Šešiskart Vimbldono turnyro nugalėtojas pirmadienį 6:1, 6:1, 6:1 įveikė 24-erių metų ispaną Albertą Ramosą.

Į antrąjį ratą pateko ir aštuntoji pasaulio raketė serbas Janko Tipsarevičius, 6:4, 7:6 (7-4), 6:2 įveikęs argentinietį Davidą Nalbandianą (40).

Dešimtoji pasaulio raketė amerikietis Johnas Isneris pirmajame rate 4:6, 7:6 (9-7), 6:3, 6:7 (7-9), 5:7 nusileido kolumbiečiui Alejandro Fallai (73).

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate pirmoji pasaulio raketė rusė Marija Šarapova 6:2, 6:3 nugalėjo Australijos atstovę Anastasiją Rodionovą (133). 2004 metų Vimbldono turnyro nugalėtoja M. Šarapova antrajame rate susitiks su bulgare Cvetana Pironkova (38).

Trečioji pasaulio raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:3, 6:3 įveikė slovakę Magdaleną Rybarikovą (122), penktoji pasaulio raketė australė Samantha Stosur 6:1, 6:3 nugalėjo ispanę Carlą Suarez Navarro (40), o aštuntoji pasaulio raketė vokietė Angelique Kerber 6:4, 6:1 privertė pasiduoti čekę Lucie Hradecką (68).

Penkiskart Vimbldono turnyro čempionė amerikietė Venus Williams (58) pirmajame rate 1:6, 3:6 pralaimėjo rusei Jelenai Vesninai (79).