Fantastiškai tritaškius mėtęs „Nevėžis“ kibo „Lietkabeliui“ į atlapus

Įspūdingai tritaškius mėtę Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai kibo Panevėžio „Lietkabeliui“ į atlapus, tačiau liko nieko nepešę – Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pralaimėjo trečią kartą iš eilės. Banguotai žaidęs „Lietkabelis“ iš Kėdainių išsivežė pergalę 86:79 (21:18, 27:23, 20:29, 18:9).
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Lietkabeliui“ vis pavykdavo įgyti nedidelę persvarą, tačiau labiau pabėgti į priekį panevėžiečiai nesugebėdavo. Dar pirmajame kėlinyje „Lietkbalis“ susikrovė 7 taškų persvarą (20:13), bet šeimininkai ją ištirpdė.

Prieš pat didžiąją pertrauką „Lietkabelis“ pasiekė rekordinį 10 taškų pranašumą (48:38), tačiau trečiajame kėlinyje solidžiau žaidė „Nevėžis“, laimėjęs ketvirtį 29:20.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje šeimininkai sustojo. Per paskutines penkias minutes „Nevėžis“ nepelnė nė taško, tad spurtu 11:0 rungtynes užbaigęs „Lietkabelis“ iškovojo pergalę.

Per pirmuosius tris kėlinius „Nevėžis“ pataikė 13 tritaškių iš 19 (68 proc.), o ketvirtajame tik 1 iš 4. Nepėsti buvo ir panevėžiečiai, pataikę 43 proc. tolimų metimų (7/16).

„Lietkabelio“ gynyba sunkiausiai tvarkėsi su kroatu Toni Prostranu. „Nevėžio“ įžaidėjas sėkmingai rinko taškus (23), o kai matydavo priešaky pasitaikiusią kliūtį, puikiai skirstė kamuolį (7 rez. perd.).

„Lietkabelis” pasiekė 8-ąją pergalę per 10 LKL susitikimų. „Nevėžio“ kraityje 4 pergalės ir 6 pralaimėjimai.

„Lietkabelis“: B. Madgenas 17, M. Lukauskis 16, L. Williamsas 14, K. Lavrinovičius 10, Ž. Skučas 9.

„Nevėžis“: T. Prostranas 23, K. Petrukonis 16, J. Sinica 9, I. Smiljaničius 8, P. Petrilevičius 7.