Čempionišką žaidimą parodęs „Žalgiris“ įveikė „Sūduvą“

Rezultatyviausias „Smscredit.lt A lygos“ žaidėjas Andrija Kaludjerovičius į savo sąskaitą įsirašė dar du tikslius smūgius, o Vilniaus „Žalgiris“ – dar vieną pergalę.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Čempiono titulą jau anksčiau užsitikrinę vilniečiai Marijampolėje 3:1 (2:0) įveikė „Sūduvą“, kuri su 55 taškais lieka trečioje vietoje.

Andrija Kaludjerovičius įvarčius pelnė 37 ir 42 minutėmis. Mantas Kuklys pasižymėjo 71 minutę. 54 minutę Tomui Radzinevičiui buvo pavykę sušvelninti rezultatą.

„Žalgiris“ yra iškovojęs 75 taškus, antroje vietoje žengiantys „Trakai“ turi 60. „Sūduva“ ketvirtoje vietoje esantį, bet rungtynėmis mažiau sužaidusį „Atlantą“ lenkia 5 taškais.

„Trakai“ sekmadienį žais su „Stumbru“, „Atlantas“ – su „Lietava“.