J. Valančiūnas gavo žemiausią balą, bet „Raptors“ iškovojo pergalę

Jonui Valančiūnui antrose rungtynėse iš eilės nepavyko surinkti dvigubo dublio, bet jo atstovaujam Toronto „Raptors“ (3/1) komanda svečiuose 113:103 (27:29, 27:27, 30:19, 29:28) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (0/3) ekipą ir toliau paliko pastarąją be pergalių.

24-erių metų J. Valančiūnas per 31 minutę pasižymėjo 10 taškų, 7 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais (pakartotas karjeros rekordas), 1 klaida ir 5 pražangomis.

Lietuvis aikštėje buvo ir svarbiausiais mačo momentais, t. y. ketvirto kėlinio pabaigoje.

Vis dėlto torontiečių žaidimą aprašantis portalas reptorsrepubic.com lietuviui skyrė žemiausią įvertinimą komandoje – D ir pastebėjo, kad JV akistatose su Marcinu Gortatu dažniausiai parodo savo blogiausiąją pusę, nespėja gynyboje, o „Wizards“ tai nuolat išnaudoja.

Įspūdingą sportinę formą sezono starte demonstruojantis DeMaras DeRozanas nugalėtojams pelnė 40 taškų ir tai padarė jau antrą sykį per keturis susitikimus (per ligšiolinius metė 40, 32 ir 33 taškus).

Šeimininkai padarė net 20 klaidų, iš kurių devynias įžaidėjas Johnas Wallas.

„Wizards“: Johnas Wallas 33 (13/16 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 7/9 baudos, 11 rez. perd., 9 klaidos), Otto Porteris 23 (13 atk. kam.), Marcinas Gortatas (6/10 dvitaškiai, 3/4 baudos, 10 atk. kam.) ir Bradley Bealas po 15 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 40 (13/21 dvitaškiai, 1/2 tritaškis., 11/16 baudos), Kyle`as Lowry 18, Terrence`as Rossas 15, Jonas Valančiūnas ir Patrickas Pattersonas po 10, DeMarre`as Carrollas 7 taškai.