UEFA Čempionų lyga: „Real“ neįveikė lenkų, „Hotspur“ nusileido „Bayer“ ekipai

Ketvirtadienį vakare baigėsi UEFA Čempionų lygos grupių etapo ketvirtasis turas. Po jo paaiškėjo dar vienas klubas, kuris užsitikrino vietą kitame Čempionų lygos etape.

E grupėje lyderio poziciją išsaugojo „Monaco“ klubas, kuris šįvakar namuose neturėjo vargo su Maskvos CSKA ekipa. Aikštės šeimininkai jau pirmame kėlinyje triuškino svečius 3:0. Antrame kėlinyje komandos nepasižymėjo, mačas baigėsi įtikinama „Monaco“ pergale.

Londono „Tottenham Hotspur“ namuose priėmė Leverkūzeno „Bayer“. Kiek netikėtai pergalę 1 – 0 išsivežė svečiai.

F grupėje Dormundo „Borussia“ 1 – 0 palaužė Lisabonos „Sporting“ ekipą, to užteko, kad vokiečiai jau dabar būtų ramūs dėl kito Čempionų lygos etapo.

Tuo tarpu Varšuvos „Legia“ ekipą egzaminavo Madrido „Real“.

Lenkai gyvai Madrido „Real“ klubo žvaigždyno neišvydo. Dar rugsėjo pabaigoje UEFA nusprendė, kad už fanų smurtą ir rasistinius pareiškimus „Legia“ namų rungtynes žais tuščiame stadione bei turės sumokėti 80 tūkstančių eurų baudą.

Tad tuščiame stadione vykusiame mače jau 1-ąją minutę pelnytas Garetho Bale`o įvartis (1 min.) nieko gero nežadėjo aikštės šeimininkams. Visgi, mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Beje, Cristiano Ronaldo šiame susitikime siekė ne tik pergalės. Portugalui trūko dviejų tikslių smūgių, kad jo sąskaitoje būtų 100 Europos turnyruose pelnytų įvarčių.

G grupėje lyderis „Leicester City“ Danijoje 0:0 sužaidė su „Koebenhavn“ ekipa.

Kitame grupės mače „Porto“ namuose priėmė „Brugge“ futbolininkus. Aikštės šeimininkams vienintelį ir pergalingą įvartį 37 min. pelnė Andre Silva, rungtynės baigėsi 1:0.

H grupėje Turino „Juventus“ namuose pirmavo prieš „Lyon“ ekipą, tačiau svečiai išplėšė tašką – mačas baigėsi 1:1. Kur kas mažiau intrigos Sevilijoje, čia „Sevilla“ 4:0 nepaliko vilčių Zagrebo „Dinamo“ komandai.