„Lietuvos rytas“ Berlyne pralaimėjo po dviejų pratęsimų

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) B grupės rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose po dviejų pratęsimų 115:124 (19:17, 25:28, 15:19, 33:28; 11:11; 12:21) pralaimėjo Berlyno „Alba“ (Vokietija) ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę.

T. Vinickio (DELFI.lt) nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą (69:61), bet Vilniaus klubas nepasidavė ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo 6 taškų pranašumą (80:74). Lemiamomis akimirkomis Artūras Jomantas prarado kamuolį, „Alba“ krepšininkai pataikė du tritaškius ir išsiveržė į priekį 92:91. Likus žaisti 4 sek., „Lietuvos ryto“ legionierius Davidas Loganas dviem baudų metimais galėjo išplėšti pergalę savo ekipai, bet pataikė tik vieną.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje „Lietuvos ryto“ krepšininkai buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, bet Drew Gordono dėjimas paskutinėmis sekundėmis išlygino rezultatą. Antrajame pratęsime „Lietuvos ryto“ žaidėjams ėmė stigti jėgų, o šeimininkai pataikė keletą tolimų metimų ir iškovojo pergalę.

„Lietuvos rytui“ (0 pergalių/3 pralaimėjimai) net 46 minutes žaidęs D. Loganas pelnė 23 taškus, bet pataikė tik 3 tritaškius iš 15. Taip pat po 23 taškus surinko Corey Fisheris ir Deividas Gailius, 16 – D. Gordonas (15 atk. kam.), 10 – Artūras Jomantas.

„Alba“ (3/1) komandoje 33 taškus surinko Elmedinas Kikanovičius, 24 – Dominique Johnsonas, 23 – Peytonas Siva, 10 –Nielsas Giffey.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais lapkričio 9 dieną namuose su Fuenlabrados „Montakit“ (Ispanija) komanda.