Anglijoje dviejų Mančesterio ekipų dvikovą dramatiškai laimėjo „City“ futbolininkai

Anglijoje pirmadienį sužaista dviejų Mančesterio ekipų dvikova. „Manchester United“ klubas 31-ame ture savo aikštėje susitiko su „Manchester City“ komanda. Pergalę po atkaklios ir dramatiškos kovos rezultatu 2:1 (0:0) šventė „miestiečiai“. Jie ir įmušė visus tris mačo įvarčius. „City“ ekipa pirmavo 1:0 po Jameso Milnerio smūgio 52-ą minutę, bet Vincentas Kompany įsimušė įvartį į savo vartus ir išlygino skirtumą 1:1.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Tame epizode po „United“ saugo Robino Van Persie atliko baudos smūgio Philas Jonesas iš arti galva netaikliai smūgiavo į vartus, kamuolys pataikė į V. Kompany nugarą ir įskriejo į tinklą.

Po keitimo aikštėje pasirodęs argentinietis Sergio Aguero 79-ą minutę gražiai suklaidino tris varžovus ir pelnė pergalingą įvartį 2:1.

Po pergalės antrą vietą turnyro lentelėje užimantys „City“ futbolininkai sumažino atsilikimą nuo pirmenybių lyderio „United“ klubo iki 12 taškų.

Rezultatas:

„Manchester United“ 1:2 „Manchester City“

52' James Milner [0:1]
59' Vincent Kompany [1:1] („Manchester City“, į savo vartus)
79' Sergio Aguero [1:2]