108 taškus praleidę „Šiauliai“ Europos taurėje lieka be pergalių

Nesėkme pirmąjį FIBA Europos taurės varžybų ratą baigė „Šiaulių“ (0-3) klubo krepšininkai. Vaido Pauliukėno auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 90:108 (20:24, 23:24, 20:35, 27:25) turėjo pripažinti svečių iš Čekijos – Pardubicės BK JIP (2-1) žaidėjų – pranašumą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šiauliečiai prieš varžovus laikėsi pirmuosius du kėlinius, po kurių jų deficitas siekė tik penkis taškus – 48:43.

Tačiau po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nesugebėjo sustabdyti Dominezo Burnetto, per trečiąjį ketvirtį surinkusio 15 taškų.

Jo vedama Pardubicės ekipa kėlinį laimėjo beveik dvigubai 35:20 ir prieš paskutines 10 susitikimo minučių susikrovė triuškinamą pranašumą – 83:63.

„Šiauliai“: Martynas Echodas 24 (11 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 14 (5/13 metimai), Davidas Pattersonas 12, Maurice`as Bowmanas 12, Allenas Westas 10.

BK JIP: Dominezas Burnettas 31.