Meksikos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo britas L. Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 19-ąjį etapą – Meksikos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas.

Čempiono titulą ginantis 31-erių metų britas iškovojo aštuntąją pergalę šį sezoną ir 51-ąją karjeroje.

Antras finišavo L. Hamiltono komandos draugas vokietis Nico Rosbergas (+8,3 sek.), trečioji pozicija atiteko „Ferrari“ komandos pilotui vokiečiui Sebastianui Vetteliui (+17,3 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė australas Danielis Ricciardo, „Red Bull“ (+20,8 sek.), penktąją – olandas Maxas Verstappenas, „Red Bull,( +21,3 sek.), o šeštąją – suomis Kimis Raikkonenas, „Ferrari“ (+49,3 sek.). Nors M. Verstappenas finišavo trečias, jam buvo skirta 5 sek. nuobauda ir olandas nukrito į penktąją poziciją.

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis N. Rosbergas turi 349 taškus. Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (330 tšk.), trečiąją – D. Riccardo (239 tšk.).

Priešpaskutinis, 20-asis, čempionato etapas – Brazilijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks lapkričio 13 dieną.