Vilniaus „Žalgiriui“ – A lygos auksas

Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtus metus iš eilės tapo A lygos čempionu. Tai paaiškėjo sekmadienį, po Vilniuje sužaistų 30-ojo turo rungtynių, kuriose Valdo Damdrausko auklėtiniai susitiko su Klaipėdos „Atlantu“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Čempionų titulą vilniečiai užsitikrino likus trims turams iki pirmenybių pabaigos.

Prieš sekmadienio rungtynes artimiausią persekiotoją „Trakų“ klubą čempionai lenkė 9 taškais. Tai reiškė, kad dvikovoje su uostamiesčio atstovais „Žalgiriui“ užtenka ir lygiųjų.

Tačiau galvoti apie lygiąsias žalgiriečiai nebuvo linkę.

34-ąją minutę po Manto Kuklio smūgio Povilas Valinčius kamuolį atmušė, tačiau sumaištimi prie „Atlanto“ vartų puikiai pasinaudojo Matija Ljujičius – 1:0.

70-ąją minutę šeimininkai savo pranašumą padvigubino. Justas Raziūnas nesėkmingai bandė išmušti į „Atlanto“ baudos aikštelę pavojingai siųstą kamuolį ir įsimušė jį į savus vartus.

Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepasikeitė. „Žalgiris“ laimėjo 2:0 ir apgynė A lygos čempionų titulą.