„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos antrojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 78:73 (20:23, 14:17, 27:21, 17:12) nugalėjo Viktorijos „Baskonia“ (Ispanija) ekipą, kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis, ir iškovojo pirmąją pergalę.
T. Biliūno (15min.lt) nuotr.

Svečiai pradėjo rungtynes spurtu 6:0, bet „Žalgiris“ į tai atsakė 8 taškais iš eilės (8:6). Vėliau vyko apylygė kova, o po pirmųjų 10 min. svečiai pirmavo 23:20. Antrajame kėlinyje „Baskonia“ buvo įgijusi 9 taškų persvarą (36:27), o įpusėjus rungtynėms pirmavo 40:34.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą 61:61. Ketvirtajame kėlinuke po Leo Westermanno metimo „Žalgiris“ pirmavo 7 taškais (75:68). Netaikliai mačo pabaigoje atakavę svečiai nesugebėjo sugrąžinti intrigos ir Kauno klubas iškovojo pergalę.

Žalgiriečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36-27. Net 13 kamuolių Kauno ekipos žaidėjai atkovojo po varžovų krepšiu.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 26 dieną svečiuose su Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) klubu.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.