Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įgauna pagreitį. „Tete-a-Tete Casino-LKL“ vicečempionai namuose 75:60 (20:13, 18:12, 13:20, 22:15) nugalėjo Utenos „Juventus“ klubą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Šturmas. Iniciatyva nuo pirmosios minutės priklausė „Neptūno“ komandai, kuri nė karto neturėjo vytis „Juventus“ krepšininkų. Mačas vyko pagal Dainiaus Adomaičio planą – pertrauką jo auklėtiniai pasitiko užtikrintai pirmaudami 38:25.

Tačiau kovingieji uteniškiai kovėsi iki galo. Kai ketvirtąjį kėlinį Dovis Bičkauskis pradėjo tritaškiu, „Juventus“ sukarpė „Neptūno“ pranašumą iki 48:51. Bet kritiniu metu „Neptūnas“ spurtavo 14:0 ir sugriovė Antano Sireikos planus grįžti iš uostamiesčio su pergale.

Debiutas. „Juventus“ prieš pat rungtynes registravo vidurio puolėją Ovidijų Galdiką, kuris į Uteną atvyko iš Las Palmo „Gran Canaria“ ekipos. Ispanai paskolino uteniškiams 28 metų 217 cm ūgio „centrą“.

Pirmosiose rungtynėse su „Juventus“ apranga O.Galdikas per 13 minučių pelnė 5 taškus ir atkovojo 1 kamuolį.

Tuščias. Per 15 minučių įmetęs 22 taškus į „Šiaulių“ krepšį, „Neptūno“ snaiperis Jamesas Baronas prametė visus 8 tolimus metimus.

Netektis. Dėl kelio traumos rungtynių nebaigė „Juventus“ aukštaūgis Arminas Urbutis.

Kraitis. „Neptūnas“ per 7 susitikimus iškovojo 3 pergales, Utenos klubas per tiek pat mačų pergale džiaugėsi du kartus.

„Neptūnas“: M.Mažeika 19 (8 atk. Kam.), M.Girdžiūnas 13, V.ŠarakRungtynių akimirka:auskas 11, J.Grantas 8.

„Juventus“: V.Vasylius 15, V.Šulskis 12, D.Bičkauskias 11, V.Čepukaitis 7.