Net ir be L. Jameso „Cavaliers“ startavo pergale

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Klivlande vykusiose ikisezoninėse NBA rungtynėse lygos čempionai vietos „Cavaliers“ 117:102 (31:21, 37:21, 29:27, 20:33) pranoko Orlando „Magic“ ekipą, nors vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Kyrie Irvingo, o LeBronas Jamesas ir Kevinas Love aikštėje išbuvo tik po 13 minučių.

Pirmą mačą prieš reguliarųjį sezoną žaidę „Cavs“ jau po dviejų kėlinių pergalę praktiškai turėjo savo kišenėse – jie pirmavo 68:42 ir po didžiosios pertraukos nebepersistengė bei iš viso leido pasireikšti net 16-ai savo krepšininkų.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Jordanas McRae, 14 – Kay Felderis, po 12 – Channingas Frye ir Jonathanas Holmesas. K. Love ir L. Jamesas (6 rez. perd.) ant parketo praleido po 13 min. ir pelnė atitinkamai 8 bei 7 taškus.

„Magic“ gretose rezultatyviausi buvo: Jeffas Greenas 19, Mario Hezonja 17, Evanas Fournier 14 taškų.

NBA sezonas oficialiai startuos spalio 25 dieną.