Jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai po baudinių serijos nugalėjo kroatus

Pirmąją pergalę Estijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė. Ji ketvirtosiose rungtynėse ketvirtadienį po baudinių serijos 4:3 (3:0, 0:2, 0:1; 0:0; 1:0) įveikė Kroatijos komandą.
BFL nnuotr.
BFL nnuotr.

Po pirmojo kėlinio lietuviai pirmavo 3:0 – du įvarčius pelnė Erikas Sadauskas, vieną – Deividas Četvertakas. Tačiau vėliau tris įvarčius pelnė ir kroatai. Rezultatas tapo lygius 48-ąją min. Per pratęsimą komandoms įvarčių įmušti nepavyko. Baudinių seriją lietuviai laimėjo 3:2. Visus tris baudinius iš lietuvių realizavo Paulius Gintautas.

Lietuvos rinktinė paskutines rungtynes šeštadienį 20 val. žais su Estijos ekipa, kuri ketvirtadienį susitinka su lyderiais vengrais.

Lietuviai pirmosiose rungtynėse 2:4 nusileido vengrams, antrosiose rungtynėse 3:4 – rumunams, o trečiosiose 2:3 – britams.

Turnyro nugalėtoja iškops į I diviziono B grupę, o paskutinę vietą užimsianti ekipa iškris į II diviziono B grupę.