LKL čempionate – „Lietkabelio“, „Vytauto“ ir „Lietuvos ryto“ pergalės

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda svečiuose 86:68 (14:15, 24:21, 17:21, 31:11) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Po trijų kėlinių dar pirmavo „Pieno žvaigždės“ (57:55), bet ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ legionierius Davidas Loganas pataikė net penkis tritaškius ir sostinės ekipa užtikrintai baigė rungtynes.

Iš viso D. Loganas surinko 21 tašką ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Po 13 taškų surinko Artūras Gudaitis ir Deividas Gailius, 10 – Drew Gordonas (12 atk. kam.).

Šeimininkų komandoje 19 taškų surinko Osvaldas Olisevičius, 15 –Derrickas Low, 11 – Andrejus Agafonovas.

„Lietuvos rytas“ laimėjo abejas žaistas rungtynes, o „Pieno žvaigždės“ patyrė abi nesėkmes.

Kitose čempionato rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose 85:81 (27:24, 28:22, 17:12, 13:23) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

„Lietkabeliui“ (2 pergalės/0 pralaimėjimų) 20 taškų pelnė Kšištofas Lavrinovičius, 12 – Žygimantas Skučas, 11 – Mindaugas Lukauskis, 10 – Simas Galdikas.

Kėdainių ekipoje (0/2) 16 taškų surinko Tonis Prostranas, 15 – Ivanas Smiljaničius, 14 – Karolis Petrukonis, 12 – Džermeinas Lavas (Jermaine Love), 11 – Justas Sinica.

Sekmadienį vykusiose dar vieneriose rungtynėse Prienų-Birštono „Vytautas“ savo aikštelėje 79:58 (18:22, 24:13, 15:18, 22:5) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

„Vytautui“ (2/0) 12 taškų pelnė Artūras Valeika, po 11 – Saulius Kulvietis ir Martynas Linkevičius, po 10 – Tomas Delininkaitis ir Vytenis Lipkevičius.

„Dzūkijos“ (1/1) klube rezultatyviausiai žaidė Anatolijus Kaširovas. Jo sąskaitoje – 17 taškų. Po 8 taškus pridėjo Gediminas Navickas ir Karolis Guščikas.