Lietuvos pusmaratonio čempionato Nidoje nugalėtojais tapo V. Dopolskas ir E. Sakalaitė

Šeštadienį Nidoje vykusiame Lietuvos pusmaratonio čempionate aukso medalius iškovojo olimpietis Valdas Dopolskas ir Eglė Sakalaitė.
LRT.lt nuotr.

V. Dopolskas pusės maratono distanciją įveikė per 1 val. 8 min. 19 sek. ir trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos čempionu.

Antrąją vietą užėmė Andrejus Jegorovas (1 val. 12 min. 50 sek.), trečiąją - Tomas Venckūnas (1:15.01). T. Venckūnui tai devintasis apdovanojimas Lietuvos pusės maratono čempionatuose (5 aukso, 1 sidabro, 3 bronzos medaliai).

E. Sakalaitė finišavo per 1 val. 32 min. 40 sek. Jai tai buvo pirmasis medalis Lietuvos čempionatuose.

Sidabro medalis atiteko Austėjai Vaičiulienei (1:33.42), bronzos – Giedrei Kubiliūtei (1:34.16).