Singapūro "Grand Prix" lenktynes laimėjo vokietis N. Rosbergas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 15-ąjį etapą – Singapūro „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas vokietis Nico Rosbergas.

31-erių metų lenktynininkas iškovojo aštuntąją pergalę šį sezoną ir 22-ąją karjeroje.

Antras finišavo australas Danielis Ricciardo („Red Bull-Renault“, +0,4 sek.), trečias – nugalėtojo titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“, +8 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė suomis Kimi Raikkonen („Ferrari“, +10,2 sek.), penktąją – vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“, +27,6 sek.), šeštąją – olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, +1.11.1).

Po pergalės N. Rosbergas bendrojoje įskaitoje iš antrosios vietos pakilo į pirmąją. Jo sąskaitoje – 273 taškai. Į antrąją poziciją smuktelėjo 265 taškus turintis L. Hamiltonas. Trečiąją vietą užima D. Ricciardo, surinkęs 179 taškus.

16-asis čempionato etapas (iš 21) – Malaizijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks spalio 2 dieną.