Europos lygoje – rusų stebuklas ir antausis „Manchester United“

Ketvirtadienį prasidėjo Europos lygos sezonas, kurio startas labai nesėkmingai susiklostė Jose Mourinho su „Manchester United“. A grupės rungtynėse Roterdame, Anglijos klubas 0:1 nusileido šeimininkams – „Feyenoord“ futbolininkams. Pergalingą įvartį 79-ąją minutę pelnė Tonny Trindade.

„Manchester United“ surengė daugiau pavojingų atakų, atliko daugiau smūgių ir kontroliavo kamuolį, bet to nesugebėjo paversti persvara.

Įspūdingos rungtynės užfiksuotos D grupėje – čia Sankt Peterburgo „Zenit“ iki 76-osios minutės atsiliko net 0:3, bet galiausiai 4:3 palaužė Tel Avivo „Maccabi“.

Namie žaidę „Maccabi“ futbolininkai pirmavo po dviejų Hario Medunjanino (26 ir 70 min.) bei Vidaro Orno Kjartanssono (50 min.) įvarčių.

Tačiau „Zenit“ pradėjo savo fiestą – 77-ąją minutę pasižymėjo Aleksandras Kokorinas, 84-ąją Mauricio, 86-ąją Guliano, o per pridėtą laiką įvartį pelnė Luka Djordjevičius.