Per vienas futbolo rungtynes – 8 įvarčiai

Vidutiniškai kas 11 minučių – po įvartį. Tokią greitošaudą „Opel Arena“ stadione sekmadienį išvydo žiūrovai. „Bundesliga“ pirmenybėse „Mainz“ ir „Hoffenheim“ futbolininkai išsiskyrė retai pasitaikančiu rezultatu 4:4.

Šeimininkai pirmame kėlinyje pirmavo 3:0 ir 4:1, bet pergalės solidi persvara dar nereiškė. Po pertraukos „Hoffenheim“ atsakė trimis įvarčiais iš eilės ir išgelbėjo brangų tašką.

„Mainz“ gretose dusyk pasižymėjo Pablo De Blasisas, svečiams du įvarčius pelnė Markas Uthas.

Nepaisant sukelto didelio triukšmo, klubų pozicijos turnyro lentelėje mažai pakito: „Hoffenheim“ žengia 13-as (2 tšk.), „Mainz“ – 14-as (1 tšk.).

Kitose sekmadienio rungtynėse Brėmeno „Werder“ namuose suklupo prieš „Augsburg“ 1:2.

Rezultatai:

„Mainz“ 4 – 4 „Hoffenheim“

3' [1 – 0] Pablo De Blasisas

23' [2 – 0] Pablo De Blasisas

27' [3 – 0] Jhonas Cordoba

40' [3 – 1] Sandro Wagneris

43' [4 – 1] Levinas Mete Oztunali

71' [4 – 2] Markas Uthas

73' [4 – 3] Markas Uthas

84' [4 – 4] Adamas Szalai

„Werder“ 1 – 2 „Augsburg“

45' [1 – 0] Aronas Johannssonas

52' [1 – 1] Jeffrey Gouweleeuwas

73' [1 – 2] Konstantinos Stafylidis