captcha

Jūsų klausimas priimtas

Baigėsi 2018 m. pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyrų pirmasis turas

Antradienį sužaistos devynerios likusios 2018 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyro pirmojo turo rungtynės trijose grupėse.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Po tris pergales šiuose mačuose iškovojo aikščių šeimininkai ir svečiai, o trys susitikimai baigėsi lygiosiomis:

A grupė
Švedija – Olandija              1:1 (1:0)
Švedija – Marcus Berg (43 min.);
Olandija – Wesley Sneijder (67 min.).
Bulgarija – Liuksemburgas       4:3 (1:0)
Bulgarija – Dimitar Rangelov (16 min.), Marcelinho (65 min.), Ivelin Popov (79 min.), Aleksandar Tonev (90+2 min.);
Liuksemburgas – Aurelien Joachim (60 ir 62 min.), Florian Bohnert (90+1 min.).
Baltarusija – Prancūzija        0:0
   

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bulgarija              1 1 0 0 4:3 3
2. Olandija               1 0 1 0 1:1 1
3. Švedija                1 0 1 0 1:1 1
4. Baltarusija            1 0 1 0 0:0 1
5. Prancūzija             1 0 1 0 0:0 1
6. Liuksemburgas          1 0 0 1 3:4 0
   

B grupė

Šveicarija – Portugalija        2:0 (2:0)
Įvarčiai – Breel Embolo (23 min.), Admir Mehmedi (30 min.);
raudona kortelė – Granit Xhaka (90 min.; Šveicarija).
Farerų salos – Vengrija         0:0
Andora – Latvija                0:1 (0:0)
Įvartis – Valerijus Šabala (48 min.).
   

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šveicarija             1 1 0 0 2:0 3
2. Latvija                1 1 0 0 1:0 3
3. Vengrija               1 0 1 0 0:0 1
4. Farerų salos           1 0 1 0 0:0 1
5. Andora                 1 0 0 1 0:1 0
6. Portugalija            1 0 0 1 0:2 0
   

H grupė

Kipras – Belgija                0:3 (0:1)
Įvarčiai – Romelu Lukaku (13 ir 61 min.), Yannick Ferreira-Carrasco (81 min.).
Bosnija ir Hercegovina – Estija 5:0 (2:0)
Įvarčiai – Emir Spahič (7 ir 90+2 min., Edin Džeko (23 min. iš 11 m baudinio), Haris Medunjanin (71 min.),  Vedad Ibiševič (83 min.).
Gibraltaras – Graikija          1:4 (1:4)
Gibraltaras - Liam Walker (26 min.);
Graikija – Konstantinos Mitroglou (10 min.), Scott Wiseman (44 min. į savuosius vartus), Konstantinos
Fortounis (45 min.), Vasilios Torosidis (45+1 min.).
   

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bosnija ir Hercegovina 1 1 0 0 5:0 3
2. Graikija               1 1 0 0 4:1 3
3. Belgija                1 1 0 0 3:0 3
4. Gibraltaras            1 0 0 1 1:4 0
5. Kipras                 1 0 0 1 0:3 0
6. Estija                 1 0 0 1 0:5 0
   

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija              1 1 0 0 3:0 3
2. Azerbaidžanas          1 1 0 0 1:0 3
3. Čekija                 1 0 1 0 0:0 1
4. Šiaurės Airija         1 0 1 0 0:0 1
5. San Marinas            1 0 0 1 0:1 0
6. Norvegija              1 0 0 1 0:3 0
   

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Velsas                 1 1 0 0 4:0 3
2. Austrija               1 1 0 0 2:1 3
3. Airija                 1 0 1 0 2:2 1
4. Serbija                1 0 1 0 2:2 1
5. Gruzija                1 0 0 1 1:2 0
6. Moldova                1 0 0 1 0:4 0
   
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Danija                 1 1 0 0 1:0 3
2. Kazachstanas           1 0 1 0 2:2 1
3. Lenkija                1 0 1 0 2:2 1
4. Juodkalnija            1 0 1 0 1:1 1
5. Rumunija               1 0 1 0 1:1 1
6. Armėnija               1 0 0 1 0:1 0
   

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Škotija                1 1 0 0 5:1 3
2. Anglija                1 1 0 0 1:0 3
3. Lietuva                1 0 1 0 2:2 1
4. Slovėnija              1 0 1 0 2:2 1
5. Slovakija              1 0 0 1 0:1 0
6. Malta                  1 0 0 1 1:5 0
   

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Ispanija               1 1 0 0 8:0 3
2. Italija                1 1 0 0 3:1 3
3. Albanija               1 1 0 0 2:1 3
4. Makedonija             1 0 0 1 1:2 0
5. Izraelis               1 0 0 1 1:3 0
6. Lichtenšteinas         1 0 0 1 0:8 0
   

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kroatija               1 0 1 0 1:1 1
2. Suomija                1 0 1 0 1:1 1
3. Islandija              1 0 1 0 1:1 1
4. Kosovas                1 0 1 0 1:1 1
5. Turkija                1 0 1 0 1:1 1
6. Ukraina                1 0 1 0 1:1 1
   

2018 metų planetos futbolo pirmenybių Europos zonos atrankoje varžosi 54 rinktinės, suskirstytos į 9 grupes. Į finalinį čempionato etapą pateks grupių nugalėtojai,

o aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios vienuolikės dėl likusių keturių kelialapių varžysis atkrintamosiose rungtynėse.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...