Dviratininkei V. Šumskytei – net keturi šalies jaunučių žaidynių aukso medaliai

Savaitgalį Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtos Lietuvos jaunučių sporto žaidynių dviračių treko varžybos. Jose net keturis aukso medalius (iš tiek pat galimų) iškovojo Viktorija Šumskytė (Panevėžio KKSC – PRSSG – „El-eko sport“). 16-metės dviratininkės treneriai – Solveiga Baleišytė, Eglė Zablockytė ir Vilius Lopeta.
Lietuvos dviračių sporto federacijos nuotr.

V. Šumskytė sprinto rungties (47 dalyvės) finale 2-0 nugalėjo savo komandos draugę Arūnę Savičiūtę. Viktorija geriausiai pasirodė ir atrankos varžybose (12,455 sek.), rašoma pranešime spaudai.

V.Šumskytė ir A.Savičiūtė tapo 3 km komandų sprinto rungties (21 duetas) nugalėtojomis bei kartu su Aukse Pikūnaite ir Emilija Sadauskaite laimėjo 3 km komandų persekiojimo rungtį (7 komandos). Panevėžio KKSC komanda distanciją įveikė per 3 min. 54,82 sek.

V.Šumskytė pergalę šventė ir keirino rungtyje (42 dalyvės).

Vaikinų keirino rungtyje (38 dalyviai) nugalėjo Aivaras Naujokaitis (PKKSC – PRSSG – „Fortūna“). Jis aukso medalį iškovojo ir sprinto lenktynėse (43). Aivaras finale 2-1 įveikė Dovydą Stankevičių (Pakruojo r. – PKKSC – „Fortūna“). A.Naujokaitis atrankoje buvo taip pat pirmas (11,755 sek.).

3 km komandų persekiojimo lenktynes (8 komandos) laimėjo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komanda: Aristidas Kelmelis, Rokas Kmieliauskas, Julius Kalpokas ir Karolis Galeckas – 3 min. 42,8 sek.

Komandų sprinto varžybose (10 komandų) pergalę šventė Vilkaviškio SM ir DSK „Aira“ atstovai –  Gytis Matusevičius, Povilas Grabauskas ir Rimvydas Aleksa.