Dėl bilietų į Rusiją: lenkai iššvaistė persvarą, anglai stebuklingai išsigelbėjo

52 Europos šalių futbolo rinktinės pradeda kovą dėl 13 kelialapių į 2018 metų pasaulio čempionatą. Sekmadienio vakarą pirmosios ant vejos žengė devynios C, E ir F grupių komandos.

Kaip ir Lietuvos futbolininkus, taip ir toje pačioje F grupėje rungtyniaujančią Slovakijos komandą paskutinę akimirką apleido sėkmė – likę mažumoje jie įvartį praleido penktą teisėjo pridėto laiko minutę ir 0:1 pralaimėjo anglams.

Tuo metu E grupėje prisižaidė Lenkijos rinktinė, kuri pirmavo 2:0, bet galiausiai išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kazachstano ekipa.

Visi rezultatai:

C grupė

San Marinas 0 – 1 Azerbaidžanas

45' [0 – 1] Ruslanas Gurbanovas

52' Cristianas Brolli (San Marinas) gavo raudoną kortelę

Čekija 0 – 0 Šiaurės Airija

Norvegija 0 – 3 Vokietija

16' [0 – 1] Thomas Mulleris

45' [0 – 2] Joshua Kimmichas

60' [0 – 3] Thomas Mulleris

E grupė

Danija 1 – 0 Armėnija

17' [1 – 0] Christianas Eriksenas

72' Christianas Eriksenas (Danija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Kazachstanas 2 – 2 Lenkija

9' [0 – 1] Bartoszas Kapustka

35' [0 – 2] Robertas Lewandowski (iš 11 metrų baudinio)

52' [1 – 2] Sergejus Chižničenko

58' [2 – 2] Sergejus Chižničenko

Rumunija 1 – 1 Juodkalnija

85' [1 – 0] Adrianas Popa

87' [1 – 1] Stevanas Jovetičius

F grupė

Lietuva 2 – 2 Slovėnija

32' [1 – 0] Fiodoras Černychas

34' [2 – 0] Vykintas Slivka

77' [2 – 1] Rene Krhinas

90+3' [2 – 2] Boštjanas Cesaras

Slovakija 0 – 1 Anglija

57' Martinas Škrtelas (Slovakija) gavo raudoną kortelę – antra geltona

90+5' [0 – 1] Adamas Lallana

84‘ [1 – 5] Robertas Snodgrassas

Atrankos į 2018 metų pasaulio čempionatą, kuris vyks Rusijoje, Europos zonoje kovos 52 šalių rinktinės, suskirstytos į devynias grupes. Jose triumfavusios komandos iškovos tiesioginius kelialapius į finalinį etapą, o aštuonios geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus išaiškintos dar keturių bilietų savininkės.