Šiaulių „Igtisa“ ir Prienų „Šilas“ – Lietuvos čempionai estafečių trasoje

Šeštadienį Šilėnų miške paaiškėjo stipriausi Lietuvos klubai estafečių varžybose.
Lietuvos orientavimosi sporto federacijos nuotr.

Vyrų elito grupėje antrus metus iš eilės aukso medalius iškovojo Šiaulių „Igtisos“ komanda – Modestas Bacys, Martynas Tirlikas ir Vilius Aleliūnas. „Igtisos“
orientacininkai trijų etapų estafečių trasą įveikė per 2 val. 10 min. 46 sek. ir 1 min. 48 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusią Alytaus „Dainavos“ komandą – Mindaugą Stulgį, Henriką Paužą ir Donatą Stulgį. Trečiąją vietą užėmė Vilniaus „Ąžuolo“ klubo komanda – Martynas Germanavičius, Ruslanas Pogorelovas ir Tomas Kuzminskis (+8:29).

Vyrų grupėje startavo 21 komanda.

Moterų elito grupėje čempionėmis tapo Prienų „Šilo“ komanda – Deimantė Motiejūnatė, Indrė Beliūnė ir Milda Radzivonaitė, trasoje užtrukusios 2 val. 37 min. 17 sek. Antrąją vietą užėmė Kauno „Medeina“ – Giedrė Krasauskė, Eglė Dambrauskaitė ir Teklė Emilija Gvildytė (+5:39). Bronzos apdovanojimus iškovojo Panevėžio „Lėvens“ klubo sportininkės – Adrija Atgalainė, Sandra Lukošienė ir Gedvilė Diržiūtė (+17:15).

Moterų grupėje startavo 10 komandų, rašoma pranešime spaudai.