„Žalgiris“ pralaimėjo ALBA ekipai

Kauno „Žalgiriui“ ir šiandien nepavyko įrodyti, kad šį sezoną jis vertas džiaugtis pergalėmis ir Eurolygos TOP-16 etape. Puikiai pradėję rungtynes Berlyne, kauniečiai po to beviltiškai atsiliko nuo vietos ALBA penketo. Tiesa, šis pralaimėjimas nieko nebepakeis. Beje, pergalė irgi nebūtų leidusi „Žalgiriui“ palypėti iš šeštos vietos, kurią jis dabar užima.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Trys pirmosios minutės „Žalgiriui“ šiose rungtynėse buvo tokios sėkmingos, kad vargu ar kas galėjo tikėtis, jog jau pirmame kėlinyje kauniečiai pateks į tokią duobę, iš kurios nesugebės išlipti. Nerezultatyvios atakos, „skylėta“ gynyba, netikslūs perdavimai – viskas, kas galėjo būti blogiausio, atrodo, šiandien buvo skirta „Žalgiriui“.

Pralaimėta dėsningai ir skaudžiai – 55:77. Apmaudu, kad Kauno klubo žaidėjai, rodos, net nebandė kovoti. O gal tiesiog reikia pripažinti, kad šį kartą ALBA buvo išties pajėgesnė.

„Žalgiriui“ 15 taškų pelnė K. Lavrinovičius, kiti krepšininkai dešimties taškų ribos neperžengė.

Kaip praneša naujienų agentūra ELTA, paskutines Eurolygos varžybų rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 4 dieną namuose su Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) ekipa.