„Formulės-1“ Belgijos „Grand Prix“ lenktynes laimėjo N. Rosbergas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 13-ąjį etapą – Belgijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo „Mercedes“ komandos pilotas vokietis Nico Rosbergas.
Scanpix/Reuters nuotr.

31-erių metų lenktynininkas iškovojo šeštąją pergalę šį sezoną ir 20-ąją karjeroje.

Antras finišavo australas Danielis Ricciardo („Red Bull-Renault“, +14,1 sek.), trečias – nugalėtojo titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas (+27,6 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė vokietis Nico Huelkenbergas („Force India“, +35,9 sek.), penktąją – meksikietis Sergio Perezas („Force India“, +40,6 sek.), šeštąją – vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“, +45,3 sek.).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas turi 232 taškus ir antrojoje pozicijoje žengiantį savo komandos draugą N. Rosbergą lenkia 9 taškais. Trečiąją vietą užima D. Ricciardo. Jo sąskaitoje – 151 taškas.

14-asis čempionato etapas (iš 21) – Italijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks rugsėjo 4 dieną.