captcha

Jūsų klausimas priimtas

Į UEFA Europos lygos pagrindinį turnyrą prasimušė dar 22 klubai

Ketvirtadienį baigėsi UEFA Europos lygos turnyro atrankos atkrintamų varžybų paskutinis etapas, po kurio paaiškėjo paskutiniai 22 klubai, žaisiantys grupių turnyre.
Scanpix/Reuters nuotr.
Scanpix/Reuters nuotr.

Belgija delegavo net 3 klubus, Azerbaidžanas, Graikija, Turkija, Čekija, Austrija ir Prancūzija - po 2, o Rusija, Olandija, Kazachstanas, Italija, Rumunija, Ukraina ir Izraelis – po 1 komandą.

Europos lygos turnyre taip pat rungtyniaus lietuvis Žydrūnas Karčemarskas, kurio atstovaujamas turkų „Osmanlispor“ klubas antrąkart įveikė Herningo „Midtjylland“ ekipą iš Danijos ir šventė bendrą pergalę bendru rezultatu 3:0 (2:0 namuose ir 1:0 išvykoje).

Rezultatai:

„Qarabag“ (Azerbaidžanas)*** 3 - 0 „Goteborg“ (Švedija) (pirmos rungtynės 1:0);

„Brondby“ (Danija) 1 - 1 Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)*** (0:3);

Ciuricho „Grasshoppers“ (Šveicarija) 0 - 2 Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija)*** (0:3);

Liberecų „Slovan“ (Čekija)*** 3 - 0 Larnakos AEK (Kipras) (1:0);

„Rosenborg“ (Norvegija) 1 - 2 Vienos „Austria“ (Austrija)*** (1:2);

„Partizani“ (Albanija) 0 - 0 „Krasnodar“ (Rusija)*** (0:4);

Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)*** 3 - 0 Prahos „Slavia“ (Čekija) (3:0);

Scanpix/AFP nuotr.

„AZ Alkmaar“ (Olandija)*** 0 - 0 „Vojvodina“ (Serbija) (3:0):

Borisovo BATE (Baltarusija) 2 - 2 „Astana“ (Kazachstanas)*** (0:2);

„Genk“ (Belgija)*** 2 - 0 Zagrebo „Lokomotiv“ (Kroatija) (2:2);

„Osmanlispor“ (Turkija)*** 2 - 0 „Midtjylland“ (Danija) (1:0);

(Žydrūnas Karčemarskas („Osmanlispor“) žaidė 90 min.)

Salonikų PAOK (Graikija)*** 2 - 0 Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) (3:0);

„Shkendija“ (Makedonija) 0 - 4 „Gent“ (Belgija)*** (1:2);

Scanpix/AFP nuotr.

Prahos „Sparta“ (Čekija)*** 3 - 2 „Sonderjyske“ (Danija) (0:0);

„Maribor“ (Slovėnija) 1 - 0 „Gabala“ (Azerbaidžanas)*** (1:3);

Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija) 1 - 1 Sassuolo (Italija)*** (0:3);

Splito „Hajduk“ (Kroatija) 2 - 2 Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)***(1:2), – po 11 metrų baudinių;

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 2 - 1 „Arouca“ (Portugalija) (1:0), - po pratęsimo;

„St. Etienne“ (Prancūzija)*** 0 - 0 Jeruzalės „Beitar“ (Izraelis) (2:1);

Londono „West Ham“ (Anglija) 0 - 1 Džiurdžiu „Astra“ (Rumunija)*** (1:1);

Donecko „Šachtar“ (Ukraina)*** 2 - 0 „Basaksehir“ (Turkija) (2:1);

Vienos „Rapid“ (Austrija)*** 0 - 2 „Trenčin“ (Slovakija) (4:0).

*** – pateko į kitą etapą

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...