Devintoji S. Širmelio auklėtinių pergalė Latvijos futbolo pirmenybėse

Devintą pergalę septynioliktose Latvijos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą užimantis Sauliaus Širmelio treniruojamas „Jelgava“ (29 taškai) klubas su Mindaugu Grigaravičiumi ir Karoliu Laukžemiu, šeštadienį namuose 2:0 (2:0) įveikęs antrojoje pozicijoje esančią praėjusio sezono bronzos medalininkę Simono Pauliaus atstovaujamą „Ventspils“ (33 taškai) ekipą.
Asociatyvinė BNS nuotr.

62-ą minutę K. Laukžemį aikštėje pakeitė Olegas Malašenokas, o 86-ą minutę M. Grigaravičių – Andrejus Perepliotkinas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Borisas Bogdaškinas (5 min.) ir Glebas Kliuškinas (14 min.).

Aštuonių komandų turnyre pirmauja Jūrmalos „Spartaks“ (41 tšk.) vienuolikė, o penktą vietą užima Dariaus Kazubovičiaus atstovaujama Rygos „Rigas FS“ (23 taškai) komanda.