Pasaulio futbolo čempionato atrankoje – ispanų, olandų, italų ir vokiečių pergalės bei anglų lygiosios

Antradienio vakarą Europoje sužaista net 17-a 2014 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynių. Didžiausio susidomėjimo sulaukė planetos ir Europos čempionų ispanų mūšis Paryžiuje su Prancūzija.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Sunkią pergalę rezultatu 1:0 šventė ispanai, o vienintelį įvartį 58-ą minutę pelnė Pedro Rodriguezas. Ispanijos komanda I grupės turnyro lentelėje aplenkė pirmą nesėkmę patyrusius prancūzus.

Anglija svečiuose nesugebėjo įveikti grupės lyderės Juodkalnijos – lygiosios 1:1. Anglai pirmavo 6-ą minutę po Wayne'o Rooney smūgio galva, bet 76-ą minutę grūstyje prie svečių vartų kamuolį į vartus nukreipė ir santykį išlygino Dejanas Damjanovičius.

Italija išvykoje 2:0 laimėjo prieš Maltą, o abu įvarčius pelnė Mario Baloteli.

Olandija namuose sutriuškino Rumuniją net 4:0 ir iškovojo šeštą pergalę iš tiek pat galimų. „Oranžinių“ lyderis Robinas van Persie pasižymėjo du kartus. Taškų šiame turnyre dar nėra praradę ir rusai, bet jie žaidė net dviem rungtynėmis mažiau.

Vokietija savo žiūrovų akivaizdoje 4:1 palaužė Kazachstano futbolininkų pasipriešinimą. Marco Reusas pasiekė du įvarčius.