Penkios Lietuvos irkluotojų įgulos pasaulio jaunių ir jaunimo čempionate tęs kovą dėl medalių 200 m distancijoje

Penkios Lietuvos įgulos pateko į Minske (Baltarusija) vykstančio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybų 200 m distancijoje finalus.
Asociatyvinė Reuters/Scanpix nuotr.

Jaunimo vaikinų vienviečių kanojų pirmajame pusfinalio plaukime šeštadienį Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas užėmė trečiąją vietą (40,566 sek.) ir pateko į finalą.

Vienviečių baidarių trečiajame pusfinalyje Artūras Seja užėmė trečiąją vietą (36,991 sek.) ir taip pat pelnė kelialapį į finalą.

Dviviečių baidarių pusfinalyje Rokas Puzonas ir Simonas Maldonis finišavo treti (33,770 sek.) bei tęs kovą dėl medalių.

Merginų vienviečių kanojų pusfinalyje Rūta Dagytė finišavo aštunta (55,236 sek.) ir kovos B finale.

Merginų vienviečių baidarių pusfinalio plaukime Elena Memliukaitė liko devinta (46,672 sek.) ir baigė savo pasirodymą pirmenybėse.

Jaunių vienviečių baidarių trečiajame pusfinalio plaukime Lukas Šakalys užėmė antrąją vietą (38,745 sek.) ir pateko į finalą.

Vienviečių kanojų antrajame pusfinalio plaukime Lietuvos atstovas Ilja Davidovskis finišavo trečias (45,495 sek.) ir taip pat pelnė kelialapį į finalą.

Dviviečių baidarių pirmajame pusfinalio plaukime Jegoras Klimentjevas ir Lukas Adomavičius buvo penkti (35,883 sek.) bei irkluos B finale (10–18 vietos).

Merginų vienviečių kanojų pusfinalio plaukime Lietuvos atstovė Jelizaveta Jermakova liko šešta (55,598 sek.), o baidarininkė Ieva Vaitiekūnaitė pusfinalyje buvo šešta (47,529 sek.). Abi sportininkės tęs kovą B finaluose.

Merginų dviviečių kanojų pusfinalyje Gabrielė Čerepokaitė ir Evelina Serafinaitė užėmė penktąją vietą (52,667 sek.) ir nepateko į finalą.