Jaunieji Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai pirmąją pasaulio čempionato dieną į A finalus nepateko

Ketvirtadienį Minske (Baltarusija) prasidėjusiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate trys lietuvių įgulos pateko į B finalus (10–18 vietos).
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Jaunių grupės vienviečių baidarių 1000 m distancijoje antrajame pusfinalio plaukime lietuvis Lukas Šakalys (3 min. 37,917 sek.) užėmė ketvirtąją vietą ir kovą tęs B finale. Iki trečiosios vietos ir kelialapio į A finalą jam pritrūko 0,525 sek.

Jaunių grupės dviviečių kanojų 1000 m distancijoje pirmajame pusfinalyje lietuviai Povilas Dambrauskas ir Mindaugas Talačka (3.52,951) finišavo ketvirti ir taip pat pateko į B finalą. Iki trečiosios vietos jiems pritrūko 4,645 sek.

Jaunimo grupės vaikinų dviviečių baidarių 1000 m distancijoje pirmajame pusfinalio plaukime lietuviai Donatas Žaldokas ir Gytis Vasilenka (3.20,823) liko šešti ir penktadienį varžysis B finale.

C finale kovos Emilis Buivydas. Jis jaunimo grupės vienviečių kanojų 1000 m distancijoje antrajame pusfinalyje buvo šeštas (3.45,328).

Jaunių merginų dviviečių kanojų varžybų 500 m distancijoje pusfinalyje Lietuvos atstovės Jelizaveta Jermakova ir Evelina Serafinaitė (2.14,799) užėmė šeštąją vietą ir galutinėje įskaitoje liko 12-os.