„Prienai“ lieka nepralaimėję savo aikštėje

Naudingiausias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas Gediminas Orelikas pelnė 24 taškus ir atvedė „Prienų“ (14-3) klubą į dar vieną pergalę.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namie 78:74 (28:14, 17:22, 23:22, 10:16) palaužė Utenos „Juventus“ (10-8) žaidėjų pasipriešinimą bei toliau išlieka nepralaimėję savo aikštėje.

LKL, Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyre ir Baltijos krepšinio lygos turnyre kovojantys prieniškiai laimėjo visas 22 žaistas rungtynes.

Pasiekę pergalę prieš Utenos klubą, „Prienų“ krepšininkai pagal laimėjimų skaičių LKL pavijo antroje vietoje žengiantį Klaipėdos „Neptūną“, kurį lenkia dėl geresnio tarpusavio dvikovų santykio.

Balandžio 9 d. prieniškių laukia Kauno „Žalgirio“ iššūkis. Būtent Lietuvos čempionams pastarąjį kartą pavyko įveikti „Prienus“ jų tvirtovėje – pernai balandžio 24 d. žalgiriečiai šventė pergalę 81:74.

Nuo pat pirmųjų minučių į priekį šovę prieniškiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą (28:14), kurio „Juventus“ krepšininkams ilgą laiką panaikinti nepavyko.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės „Juventus“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 3 taškų (72:75).

Tačiau kitos atakos metu G. Orelikas pridėjo dvitaškį, Gintaras Kadžiulis pataikė vieną baudą iš dviejų, o Prienų komanda įgijo 5 taškų pranašumą (78:73). Išsigelbėti uteniškiams nebeužteko laiko.

Šiame susitikime „Prienų“ komandoje debiutavo iš Ispanijos į Lietuvą sugrįžęs Darius Pakamanis. Gynėjas aikštėje praleido 5 minutes, tačiau taškais nepasižymėjo.

„Juventus“ gretose debiutavo iš „Palangos/Triobet“ į Uteną persikėlęs Ryanas Olanderis. Puolėjas ant parketo praleido 34 minutes, pelnė 13 taškų (6/6 dvitaškių, 1/2 baudų) bei surinko 10 naudingumo balų.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 24, Siimas Sanderis Vene 12, Artūras Valeika 11.

„Juventus“: Laimonas Kisielius 21, Ryanas Olanderis 13, Karolis Petrukonis 11.