R. Navardauskas paskutiniame „Tour de France“ lenktynių etape – septintas

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigusių 103-iųjų prestižinių dviračių lenktynių „Tour de France“ paskutiniame – 21-ajame – etape lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) finišavo su lyderių grupe ir užėmė septintąją vietą.

Nugalėjo vokietis Andre Greipelis („Lotto Soudal“). Jis 113 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 8 sek.

Antrąją vietą užėmė slovakas Peteris Saganas („Tinkoff“), trečiąją – norvegas Alexanderis Kristoffas („Katuša“).

„Tour de France“ čempionu trečią kartą tapo britas Christopheris Froome`as („Sky“). Jis paskutiniame etape liko 138-as (+1.13).

Antrąją vietą užėmė prancūzas Romainas Bardet („AG2R La Mondiale“, +2.52), trečiąją – kolumbietis Nairo Quintana („Movistar“, +3.08).

R. Navardauskas (+4:09.40) užėmė 134-ąją vietą tarp 174 klasifikuotų dviratininkų.