Dviratininkė M. Jankauskaitė laimėjo jaunių lenktynes Italijoje

Lietuvos dviratininkė Milda Jankauskaitė sekmadienį laimėjo Italijoje surengtas jaunių lenktynes „Trofeo Da Moreno - Memorial Ersilio Ferrario“. 18-metė lietuvė 61 km nuvažiavo per 1 val. 40 min. 58 sek. (vid. greitis – 36,25 km/h).
EPA-ELTA nuotr.

18-metė M. Jankauskaitė finišo sprinte aplenkė keturias varžoves. Antrąją vietą užėmė prancūzė Severine Eraud, o trečiąją – italė Arianna Fidanza.

Per lietų vykusiose lenktynėse dalyvavo 110 dviratininkių. Po šių lenktynių surengtas antrasis pasaulio moterų dviračių taurės varžybų etapas.