Atvirojo Lietuvos biatlono čempionato sprinto lenktynes laimėjo T. Kaukėnas ir estė K. Lehtla

Maduonoje (Latvija) vykstančio atvirojo Lietuvos biatlono čempionato vyrų 10 km sprinto lenktynes šeštadienį laimėjo Tomas Kaukėnas – 27 min. 36 sek.
Lietuvos biatlono federacijos nuotr.

22-ejų metų atletas šaudykloje suklydo kartą.

Antrąją vietą užėmė Lietuvos moterų biatlono rinktinės treneris Ilmaras Bricis. Taip pat kartą šaudykloje suklydęs 42-ejų metų latvis nugalėtojui pralaimėjo 58 sek.

21-erių metų Karolis Dombrovskis, kuriam teko įveikti net penkis baudos ratus, užėmė trečiąją vietą (+1.46).

Moterų 7,5 km sprinto lenktynes laimėjo estė 27-erių metų estė Kadri Lehtla - 23 min. 40 sek. (1 baudos ratas).

Antrąją vietą užėmė 27-erių metų Natalija Kočergina (+45 sek.; 3), o trečia liko 19-metė Marija Kaznačenko (+3.40; 4).

Sirguliuojanti Lietuvos rinktinės lyderė Diana Rasimovičiūtė lenktynėse nedalyvavo.