L. Hamiltonas iškovojo ketvirtąją pergalę šio sezono „Formulės-1“ čempionate

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato dešimtąjį etapą – Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo „Mercedes“ pilotas britas Lewisas Hamiltonas.
Čempiono titulą ginantis 31-erių metų britas iškovojo ketvirtąją pergalę šį sezoną ir 47-ąją karjeroje.

Antras finišavo L. Hamiltono komandos draugas vokietis Nico Rosbergas (+6,9 sek.), trečias – olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, 8,2 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė australas Danielis Ricciardo („Red Bull“, +26,2 sek.), penktąją – suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +1.09,7), šeštąją – meksikietis Sergio Perezas („Force India“, +1.16,9).

Antrąją vietą bendroje įskaitoje užimantis L. Hamiltonas (167 tšk.) atsilikimą nuo lyderio N. Rosbergo (171 tšk.) sumažino iki keturių taškų. Į trečiąją poziciją pakilo suomis K. Reikkenenas (106 tšk.).

11-asis čempionato etapas (iš 21) – Vengrijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks liepos 24 dieną.