Lietuvių futbolo komandos pasitraukė iš Europos lygos atrankos varžybų

Nesėkmingai 2016–2017 metų UEFA Europos lygos futbolo turnyras susiklostė visoms trims Lietuvos komandoms – jau po pirmojo atrankos etapo iš varžybų pasitraukė ir Marijampolės „Sūduva“, kiek anksčiau ta pati nesėkmė ištiko ir Lietuvos A lygos lyderį šalies vicečempioną „Trakų“ klubą bei praėjusio sezono bronzos medalininką Klaipėdos „Atlantą“.

BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Trakų“ komanda atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį svečiuose 1:4 (1:0) pralaimėjo Talino „Nomme Kalju“ (Estija) ekipai.

Trakų klubas pirmavo po Davido Aršakiano įvarčio 14-ąją min., bet antrajame kėlinyje praleido net keturis įvarčius.

66-ąją min. pasižymėjo Jorge Rodriguezas, 69-ąją min. 11 m baudinio nerealizavo, bet iškart po to tiksliai į vartus smūgiavo Andrejus Sidorenkovas. Du lemiamus įvarčius mačo pabaigoje pelnė Tarmo Neemelo (87 ir 90+2 min.).

Pirmąsias rungtynes namuose „Trakai“ laimėjo mažesniu skirtumu 2:1.

Klaipėdos „Atlantas“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Helsinkio HJK (Suomija) futbolininkais, bet nepateko į kitą etapą, nes pirmąsias rungtynes namuose pralaimėjo 0:2.

30-ąją min. šeimininkus į priekį išvedė 11 m baudinį realizavęs Taye Taiwo, o 76-ąją min. rezultatą išlygino „Atlanto“ žaidėjas Marius Papšys.

Marijampolės „Sūduvos“ komanda namuose 0:1 (0:1) nusileido Herningo „FC Midtjylland“ (Danija) klubui.

Vienintelį susitikimo įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Filipas Novakas (16 min.).

Pirmąsias rungtynes svečiuose marijampoliečiai taip pat pralaimėjo 0:1 (0:0).