Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą

Į Sofijoje (Bulgarija) vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės moterų varžybų finalą pateko visos trys Lietuvos atstovės.

BNS nuotr.
BNS nuotr.

Atrankos varžybų A grupėje ketvirtadienį olimpinė čempionė 32-ejų metų Laura Asadauskaitė surinko 984 taškus ir užėmė šeštąją vietą. Lietuvė buvo pirma fechtavime, 18-a – plaukime ir devinta – kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje.

Toje pačioje grupėje kovojusi Gintarė Venčkauskaitė su 985 taškais užėmė ketvirtąją vietą ir taip pat pateko į finalą. Ji fechtavime buvo 15-a, plaukime – 13-a, o kombinuotoje rungtyje – ketvirta.

B grupėje 22-ejų metų Karolina Gužauskaitė surinko 967 taškus ir užėmė aštuntąją poziciją. Lietuvos sportininkė fechtavime liko 15-a, plaukime – 10-a, o bėgimo ir šaudymo rungtyje – antra.

Šeštadienį vyksiančiame finale varžysis 36 penkiakovininkės.