Paaiškėjo dar du LFF taurės turnyro ketvirtfinalio dalyviai

Antradienį sužaistos dar dvejos 2016 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės, po kurių vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Marijampolės „Švyturio“ (III lyga, Marijampolės apskrities futbolo federacija) bei Radviliškio ŠFK „Radviliškio“ (II lyga, Vakarų zona) komandos.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Staigmeną pateikė „Švyturio“ futbolininkai namuose 2:1 (2:1) nugalėjo II lygos Vakarų zonoje žaidžiančią Plungės „Babrungo“ vienuolikę, o ŠFK „Radviliškio“ klubas išvykoje po 11 metrų baudinių serijos 5:4 įveikė Šiaulių apskrities futbolo federacijos III lygos pirmenybėse žaidžiančią Šiaulių „Adiados“ ekipą. Dvikovos Šiauliuose pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

Jau anksčiau pirmuoju LFF taurės turnyro ketvirtfinalio dalyvių tapo I lygoje žaidžiantis Telšių „Džiugo“ klubas.

Likusios aštuntfinalio rungtynės turi būti sužaistos iki rugpjūčio 7 dienos.