N. Djokovičius pasirodymą Vimbldono teniso turnyre baigė jau po trečiojo rato

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Vimbldono teniso turnyro vyrų vienetų varžybų trečiajame rate šeštadienį pirmoji pasaulio raketė 29-erių metų serbas Novakas Djokovičius netikėtai 6:7 (6-8), 1:6, 6:3, 6:7 (5:7) pralaimėjo 28-erių metų amerikiečiui Samui Querrey (41-oji pasaulio raketė).

Susitikimas truko 2 val. 56 min.

S. Querrey šiame susitikime atliko net 31 neatremiamą padavimą, o triskart šio turnyro čempionas (2011, 2014 ir 2015 m.) N. Djokovičius – septynis.

Šis susitikimas prasidėjo dar penktadienį. S. Querrey laimėjo pirmuosius du setus ir tuomet dėl lietaus mačas buvo nukeltas į šeštadienį. Serbijos tenisininkas laimėjo trečiąjį setą ir sugrąžino intrigą, bet vėliau lietus dar kelis kartus nutraukė susitikimą, o atkaklų ketvirtą setą laimėjo amerikietis.

Aštuntfinalyje S. Kveris susitiks su 34-erių metų prancūzu Nicolas Mahut (51).

Į aštuntfinalį taip pat pateko šeštoji pasaulio raketė japonas Kei`ius Nishikoris ir 13-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis kroatas Marinas Čiličius.

Moterų turnyro trečiajame rate ketvirtoji pasaulio raketė 28-erių metų vokietė Angelique Kerber 7:6 (13-11), 6:1 nugalėjo 21-erių metų tautietę Cariną Witthoeft (109), o penktąją poziciją planetos reitinge užimanti 24-erių metų rumunė Simona Halep 6:4, 6:3 įveikė bendraamžę olandę Kiki Bertens (28).

Vimbldono turnyro prizų fondą sudaro 28,1 mln. svarų sterlingų.

Šeštadienį jau pasibaigusių susitikimų rezultatai.

Vyrai. III ratas.

Samas Querrey (JAV, 28) – Novakas Djokovičius (Serbija, 1) 7:6 (8:6), 6:1, 3:6, 7:6 (7-5)

Kei`ius Nishikori (Japonija, 5) – Andrejus Kuznecovas (Rusija) 7:5, 6:3, 7:5

Marinas Čiličius (Kroatija, 9) – Lukašas Lacko (Slovakija) 6:3, 6:3, 6:4

Alexanderis Zverevas (Vokietija, 24) – Michailas Južnijus (Rusija) 6:4, 3:6, 6:0, 4:6, 6:2

Nicolas Mahut (Prancūzija) – Pierre-Hugues Herbertas (Prancūzija) 7:6 (7-5), 6:4, 3:6, 6:3

Steve`as Johnsonas (JAV) – Grigoris Dimitrovas (Bulgarija) 6:7 (6-8), 7:6 (7-3), 6:4, 6:2.