Pasaulio jaunių krepšinio čempionate lietuviai kovos dėl bronzos

Saragosoje (Ispanija) vykstančio pasaulio jaunių (iki 17 metų) vaikinų krepšinio čempionato pusfinalyje penktadienį Lietuvos rinktinė 70:98 (23:26, 14:21, 10:28, 23:23) pralaimėjo JAV komandai.
15min/Scanpix nuotr.

Kovingai rungtynes pradėję lietuviai pirmavo didžiąją pirmoko kėlinio dalį, bet po pirmųjų 10 minučių atsiliko 23:26. Gerokai atletiškesni amerikiečiai prieš didžiąją pertrauką įgijo 10 taškų persvarą (47:37). Antroje rungtynių pusėje lietuviai darė daug klaidų ir JAV rinktinė nutolo bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Lietuvos rinktinei 15 taškų pelnė Ignas Sargiūnas, 9 – Arnas Velička, 8 – Lukas Kišūnas, 7 – Tadas Vaičiūnas.

JAV ekipoje 16 taškų surinko Markusas Howardas, po 15 – Colinas Sextonas ir Gary Trentas.

Lietuvos krepšininkai padarė 26 klaidas, o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 37-55.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos sekmadienį Lietuvos rinktinė žais su Ispanijos komanda. Ispanai pusfinalyje 79:83 pralaimėjo Turkijos rinktinei. Grupės etape lietuviai ispanams pralaimėjo 61:65.