captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paaiškėjo Čempionų lygos komandos

Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) paskelbė 48 komandas, kurios artėjantį sezoną žais Čempionų lygoje. Tarp šių ekipų – Klaipėdos „Neptūnas“ ir Utenos „Juventus“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Neptūnas“ pateko į pagrindines varžybas, o „Juventus“ dalyvaus atrankoje, kur turės įveikti du varžovus.

Abiejuose atrankos etapuose ekipos žais po vienas rungtynes namie ir išvykoje.

Iš viso Čempionų lygoje varžysis 31 šalies ekipos, 17 iš jų – nacionaliniai čempionai.

Liepos 21 dieną bus ištraukti burtai, kurie 32 komandas padalys į keturis pogrupius. Kvalifikacinis etapas startuos rugsėjo 27 dieną, o reguliarusis sezonas – spalio 20–ąją.

Pagrindinėse varžybose dalyvaus šios komandos:

Vilerbano ASVEL (Prancūzija)

 Strasbūro IG (Prancūzija)

 Monako AS (Prancūzija)

Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) 

 Bandirmos „Banvit“ (Turkija)

Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (Turkija)

 Salonikų „Aris“ (Graikija)

Avelino „Sidigas“ (Italija) 

 Frankfurto „Skyliners“ (Vokietija)

 Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)

 Salonikų PAOK (Graikija)

Venecijos „UMANA Reyer“ 

 Ostendės „Telindus“ (Belgija)

Rišono „Maccabi“ (Izraelis“)

Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) 

Nymburko ČEZ 

 Klaipėdos „Neptūnas“ (Lietuva)

 Radomo „Rosa“ (Lenkija)

Domžalės „Helios“ (Slovėnija) 

 Belgrado „Mega Leks“ (Serbija)

 Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija)

Saratovo „Avtodor“ (Rusija) 

 Južno „Chimik“ (Ukraina)

„Ventspils“ (Latvija) 

Pirmo atrankos etapo komandos:

 Utenos „Juventus“ (Lietuva)

 „Kataja“ (Suomija)

 Aleksandrovaco „Igokea“ (Bosnija ir Hercegovina)

 Samokovo „Rilski SPortist“ (Bulgarija)

 Minsko „Cmoki“ (Baltarusija)

 Groningeno „Donar“ (Olandija)

Baro „KK Mornar Bar“ (Juodkalnija) 

Tartu „Rock“ (Estija) 

Oradėjos „CS Municipal“ (Rumunija)

 Kluž Napokos „U-Mobitelco“ (Rumunija)

Prievidzos „BK Prievidza“ (Slovakija) 

Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) 

 Siodarteljės „Kings“ (Švedija)

 „FC Porto“ (Portugalija)

 Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)

Larnakos „Petrolina AEK“ (Kipras) 

Antro atrankos etapo komandos:

Sofijos „Lukoil Akademik“ (Buglarija)

 Šolnoko „Olaj“ (Vengrija)

 Šarlerua „Spirou“ (Belgija)

 Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)

Naharijos „Ironi“ (Izraelis)

 Ušako „Muratbey“ (Turkija)

Varezės „Openjobmetis“ (Italija)

Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija)

 

Šaltinis www.backetnews.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...